O klinice ArtStom

img

Nejlepší lékaři, nejmodernější vybavení, inovativní technologie a materiály, individuální přístup, doživotní záruka.

Zubní klinika ArtStom byla otevřena MUDr. Artiomem Kazakovem, MBA, který úspěšně absolvoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. Jeho cílem bylo otevření prvotřídní kliniky s dostupnými cenami a sestavení unikátního týmu lékařů, z nichž každý má vysokou kvalifikaci a úzkou specializaci, což dohromady zaručuje vysokou kvalitu léčby. Klinika ArtStom těsně spolupracuje se světovými lídry v oblasti výroby stomatologických potřeb a nejmodernějších implantátů.

Zkušenosti
Ročně pomáháme několika tisícům pacientů a zavádíme cca 2000 implantátů. Naši odborníci mají velké zkušenosti a praktické dovednosti pro řešení stomatologických problémů různých stupňů obtížnosti na vysoké profesionální úrovni.
Odborníci
Naši lékaři mají úzkou specializaci, což umožňuje maximálně přesně vybrat lékaře pro řešení konkrétního problému. Odborníci pravidelně absolvují zahraniční stáže a zvyšují si kvalifikaci.
Ceny
Preferujeme léčbu "na klíč" a fixní ceny. To znamená, že už během první návštěvy sestavíme cenový plán, kterého se pak držíme. Takový přístup nám umožňuje zaručit vysokou kvalitu léčby a snížit náklady v průměru o 25% ve srovnání s podobnými manipulacemi ve většině klinik. Těsně spolupracujeme s největšími výrobci implantátů, a proto můžeme zajistit nízké ceny a vysokou kvalitu služeb.
Pohodlí
Pohodlí pacienta je pro nás na prvním místě. Na klinice Vám bude k dispozici soukromé parkoviště, komfortní čekárna s TV. Každý z pacientů předem dostane SMS upozornění na bližicí se návštěvu.

Kontakt

Volejte nám na telefonní číslo +420 777 245 775 nebo zanechte Váš vzkaz níže. Čekáme na Vaší návštěvu!